Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

FCC 100G QSFP28 Zendontvanger Cwdm4 2km op de Schakelaar van Smf Lc voor Data Center en Ethernet

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

FCC 100G QSFP28 Zendontvanger Cwdm4 2km op de Schakelaar van Smf Lc voor Data Center en Ethernet

China FCC 100G QSFP28 Zendontvanger Cwdm4 2km op de Schakelaar van Smf Lc voor Data Center en Ethernet leverancier
FCC 100G QSFP28 Zendontvanger Cwdm4 2km op de Schakelaar van Smf Lc voor Data Center en Ethernet leverancier FCC 100G QSFP28 Zendontvanger Cwdm4 2km op de Schakelaar van Smf Lc voor Data Center en Ethernet leverancier

Grote Afbeelding :  FCC 100G QSFP28 Zendontvanger Cwdm4 2km op de Schakelaar van Smf Lc voor Data Center en Ethernet

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: QSFP-100g-CWDM4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke Doos.
Levertijd: Verscheept in bevestigde dagen 1 na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 200pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: QSFP-100g-CWDM4 TX outputmacht: 6.5~+2.5 (dBm)
Rxgevoeligheid: -10 (dBm) Temperatuur: 0°C~70°C
(Typisch) voltage: 3.3V Schakelaar: LC UPC duplex
Hoog licht:

fiber optical transceiver

,

data center transceiver

de Zendontvanger Cwdm4 2km van 100g Qsfp28 op de Schakelaar van Smf Lc voor Data Center en Ethernet

Overzicht
De centrale golflengten van de 4 CWDM-kanalen zijn 1271, 1291, 1311 en 1331 die NM als leden van het CWDM-golflengtenet in itu-t G.694.2 wordt bepaald. Het bevat een duplexlc-schakelaar voor de optische interface en een 38 speldschakelaar voor de elektrointerface. Om het optische verspreidingssysteem op lange termijn te minimaliseren, moet single-mode vezel (SMF) in deze module worden toegepast. De gastheer FEC moet tot 2km vezeltransmissie steunen.


Het product wordt ontworpen met vormfactor, optische/elektroverbinding en digitale kenmerkende interface volgens de Multi-Source Overeenkomst (MSA) van QSFP28. Het is ontworpen om de ruwste externe exploitatievoorwaarden met inbegrip van temperatuur, vochtigheid en EMI interferentie te ontmoeten.


Eigenschappen

  • QSFP28 volgzaam MSA
  • CWDM4 stegenmux/demux ontwerp
  • Steunen103.1gb/s gezamenlijk bitrate
  • 100G CWDM4 MSA
  • Tot 2km onSMF met FEC
  • Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70C
  • 4x25G elektrointerface (OIF cei-28g-VSR)
  • Maximummachtsconsumptie 3.5W
  • LC duplex
  • Volgzame RoHS


Parameter

Pakket (Vormfactor) QSFP-100g-CWDM4
(Typische) datasnelheid 25.78G per CH
Centrumgolflengte 1271,1291,1311.1331nm
Afstand 2KM
Diagnostiek DDM
Zender 4CH DFB
Ontvanger 4CH SPELD
TX outputmacht (dBm) -6.5~+2.5dbm
RX gevoeligheid (dBm) -10dbm
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar LC/UPC Duplex


Toepassing

  • De Data Center verbinden onderling
  • 100G Ethernet
  • Infiniband QDR en Ddr verbindt onderling
  • Ondernemingsvoorzien van een netwerk

 FCC 100G QSFP28 Zendontvanger Cwdm4 2km op de Schakelaar van Smf Lc voor Data Center en Ethernet
De Producten van QSFP28 100G

Product PN Beschrijving Schakelaar
QSFP28-100G-SR4 zendontvanger 100m van 100GBASE SR4 QSFP over OM4 MMF Mpo-12CORE
QSFP28-100G-LR4 zendontvanger 10km van 100GBASE LR4 QSFP over SMF LC UPC
QSFP28-100G-CWDM4 zendontvanger 2km van 100GBASE CWDM4 QSFP over SMF LC UPC
QSFP28-100G-PSM4 de Zendontvanger MPO 500m van 100GBASE PSM4 QSFP over SMF Mpo-12CORE

 

FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.


2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.


3. Dosis uw modules compatibel aan (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).
 
4. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.
 
5. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?
Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.
 
6. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, met inbegrip van productentekorten, kon .we vrije uitwisseling of terugkeer en terugbetaling goedkeuren.
 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)