Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenSFP28 zendontvanger

25G optische Zendontvangermodule 1310nm 10km, Zendontvanger van Vezel de Optische Ethernet

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

25G optische Zendontvangermodule 1310nm 10km, Zendontvanger van Vezel de Optische Ethernet

China 25G optische Zendontvangermodule 1310nm 10km, Zendontvanger van Vezel de Optische Ethernet leverancier
25G optische Zendontvangermodule 1310nm 10km, Zendontvanger van Vezel de Optische Ethernet leverancier 25G optische Zendontvangermodule 1310nm 10km, Zendontvanger van Vezel de Optische Ethernet leverancier

Grote Afbeelding :  25G optische Zendontvangermodule 1310nm 10km, Zendontvanger van Vezel de Optische Ethernet

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Arista SFP-25g-LR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10PCS of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke doos.
Levertijd: Verscheept in bevestigde dagen 1 na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 500pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Sfp28-25g-LR Diagnostiek: Digitale Monitor
Golflengte: 1310nm Maximum Kabelafstand: 10KM
TX macht: -8.4~+3dBm Gevoeligheid: -10.4dBm
Hoog licht:

sfp optical module

,

fiber optic transceiver module

Arista-netwerken SFP-25g-LR Compatibele 25G SFP28 1310nm 10km Optische Zendontvangermodule

 

Overzicht

de zendontvangers van 25G SFP28, wordt Deze 1310 zendontvanger van NM DFB 25Gigabit SFP28 ontworpen om optische gegevens over enige wijze optische vezel voor verbindingslengte 10km over te brengen en te ontvangen.

De de module elektrointerface van SFP28 LR is volgzaam aan de elektrospecificaties van SFI. De zenderinput en van de ontvangersoutput impedantie is 100 Ohms verschil. De gegevenslijnen zijn intern gekoppeld AC. De module verstrekt differentiële beëindiging en vermindert verschil tot gemeenschappelijke wijzeomzetting voor de beëindiging van het kwaliteitssignaal en lage EMI. SFI stelt typisch meer dan 200 mm beter FR4-materiaal of tot ongeveer 150mmof standaardfr4 met één schakelaar in werking.

 

Eigenschappen

  • 25Gb/s periodieke optische interface
  • de zender van 1310nm DFB, SPELDfotodetector
  • interface met 2 draden voor beheersspecificaties volgzaam met de interface van SFF 8472 DDM voor optische zendontvangers
  • Werkende gevaltemperatuur: 0 °C aan 70°C
  • De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen
  • De rendabele SFP28-oplossing, laat hogere havendichtheid en grotere bandbreedte toe
  • Volgzame RoHS

 

Parameter

Pakket (Vormfactor) SFP28
(Typische) datasnelheid 25.78Gb/s
Centrumgolflengte 1310nm
Afstand 10km
Diagnostiek Digitale Monitor
Zender DFB-Laser
Ontvanger De detector van de SPELDfoto
TX outputmacht (dBm) 8.4~+3
RX gevoeligheid (dBm) -10.4
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar Duplexlc/upc

 

Toepassing

  • Hoge snelheidsstoragee area networken
  • De computercluster dwars-verbindt
  • De gegevenspijpen van de douanehoge snelheid

25G optische Zendontvangermodule 1310nm 10km, Zendontvanger van Vezel de Optische Ethernet

FAQ (Veelgestelde vragen)

1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.

 

2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.

 

3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.

 

4. Dosis uw modules compatibel aan (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).

 

5. Wat is uw betalingstermijnen?
Gewoonlijk, hebben wij vooruitbetaling door T/T nodig, steunt de het Westenunie of Cash.Could Ook kredietvoorwaarden zoals NETTO 7DAYS, NET30-DAGEN of COD (rembours) voor oude klanten nadat de krediettoepassing wordt goedgekeurd.

6. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.

 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)