Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

de Zendontvanger van 100Gbps QSFP28 voor 100G Ethernet, Compaitble QSFP 100G SR4

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

de Zendontvanger van 100Gbps QSFP28 voor 100G Ethernet, Compaitble QSFP 100G SR4

China de Zendontvanger van 100Gbps QSFP28 voor 100G Ethernet, Compaitble QSFP 100G SR4 leverancier
de Zendontvanger van 100Gbps QSFP28 voor 100G Ethernet, Compaitble QSFP 100G SR4 leverancier de Zendontvanger van 100Gbps QSFP28 voor 100G Ethernet, Compaitble QSFP 100G SR4 leverancier

Grote Afbeelding :  de Zendontvanger van 100Gbps QSFP28 voor 100G Ethernet, Compaitble QSFP 100G SR4

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Qsfp-100g-SR4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke Doos.
Levertijd: Verscheept in bevestigde dagen 1 na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 200pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Qsfp-100g-SR4 Datarate: 25.78 Gbps/CH
Golflengte: 850nm Afstand: 100M OM4 MM.
Zender: de Serielaser van 4CH VCSEL Ontvanger: 4CH de detectorserie van de SPELDfoto
Hoog licht:

qsfp28 module

,

fiber optical transceiver

de Optische Zendontvanger van 100Gbps QSFP28 voor 100G Ethernet, Compaitble QSFP 100G SR4
 
Overzicht
100G QSFP-100g-SR4 is parallelle 100Gb/s-Vierling Kleine een vorm-Factor Pluggable optische module. De full-duplex van QSFP28 sr4 de optische module onafhankelijke aanbiedt 4 brengt en ontvangt kanalen, elk geschikt over voor 25Gb/s-verrichting voor een geaggregeerde gegevenstarief van 100Gb/s op 100 meters van multi-mode vezel van OM4. Een kabel van het optische vezellint met een MTP/MPO-schakelaar kan in de QSFP28-modulevergaarbak worden gestopt. 

Eigenschappen

  • 4 onafhankelijke full-duplexkanalen

  • Tot 28Gb/s-datasnelheid per kanaal

  • QSFP28 volgzaam MSA

  • Tot 100m OM4 de transmissie van de MM.vezel

  • Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70C

  • Enige 3.3V-voeding

  • Maximum machtsconsumptie 3.5W

  • MTP/MPO schakelaar

 
Parameter

Pakket (Vormfactor) QSFP28-100g-SR4
(Typische) datasnelheid 25.78 Gbps per CH
Centrumgolflengte 850nm
Afstand 100m op OM4-MM.vezel
Diagnostiek DDMI
Zender 4CH VCSEL
Ontvanger 4CH SPELD
TX outputmacht (dBm) 8.4~+2.4
RX gevoeligheid (dBm) -9.2
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar MTP/MPO de HEREN FIBER zonder SPELD


Toepassing

  • Te rekken rek

  • Data Center en 100G Ethernet

  • Infiniband QDR, Ddr en STR

 de Zendontvanger van 100Gbps QSFP28 voor 100G Ethernet, Compaitble QSFP 100G SR4
Qsfp-100G Product

Product PN Beschrijving Schakelaar
QSFP28-100G-SR4 zendontvanger 100m van 100GBASE SR4 QSFP over OM4 MMF Mpo-12CORE
QSFP28-100G-LR4 zendontvanger 10km van 100GBASE LR4 QSFP over SMF LC UPC
QSFP28-100G-CWDM4 zendontvanger 2km van 100GBASE CWDM4 QSFP over SMF LC UPC
QSFP28-100G-PSM4 de Zendontvanger MPO 500m van 100GBASE PSM4 QSFP over SMF Mpo-12CORE

 

FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.
 

2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.
 

3. Dosis uw modules compatibel aan (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).
 
4. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.
 
5. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?
Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.
 
6. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, met inbegrip van productentekorten, kon .we vrije uitwisseling of terugkeer en terugbetaling goedkeuren.
 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)