Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

2km op Smf-het Type van Lc van de Data Center Optische Zendontvanger Vezel Optische Schakelaar, qsfp 100g cwdm4

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

2km op Smf-het Type van Lc van de Data Center Optische Zendontvanger Vezel Optische Schakelaar, qsfp 100g cwdm4

China 2km op Smf-het Type van Lc van de Data Center Optische Zendontvanger Vezel Optische Schakelaar, qsfp 100g cwdm4 leverancier
2km op Smf-het Type van Lc van de Data Center Optische Zendontvanger Vezel Optische Schakelaar, qsfp 100g cwdm4 leverancier 2km op Smf-het Type van Lc van de Data Center Optische Zendontvanger Vezel Optische Schakelaar, qsfp 100g cwdm4 leverancier

Grote Afbeelding :  2km op Smf-het Type van Lc van de Data Center Optische Zendontvanger Vezel Optische Schakelaar, qsfp 100g cwdm4

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Qsfp-100g-cwdm4-s

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke Doos.
Levertijd: Verscheept in bevestigde dagen 1 na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 200pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: QSFP-100g-CWDM4-s Datarate: 25.78 Gbps/CH
Golflengte: 1271,1291,1311.1331nm Afstand: 2KM SMF
Zender: 4CH DFB CWDM Ontvanger: 4CH de detectorserie van de SPELDfoto
Hoog licht:

fiber optical transceiver

,

data center transceiver

2km op Smf-het Type van Lc van de Data Center Optische Zendontvanger Vezel Optische Schakelaar, qsfp 100g cwdm4


Overzicht
Dit die product is een zendontvangermodule voor 2km optische communicatie toepassingen wordt ontworpen. Het ontwerp is volgzaam volgens de norm van 1000GBASE CWDM4 MSA. De module zet 4 inputkanalen (ch) van de elektrogegevens van 25Gb/s in 4 optische signalen van CWDM om, en seint hen in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 100Gb/s simultaan over. Integendeel, aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module optisch een 100Gb/s in 4 CWDM-kanalensignalen wordt ingevoerd, en zet hen in 4 elektrogegevens dat van de kanaaloutput om.

Eigenschappen

  • QSFP28 volgzaam MSA
  • 4 CWDM-stegenmux/demux ontwerp
  • Steunen103.1gb/s gezamenlijk bitrate
  • de Technische Beschrijving Rev1.1 van 100G CWDM4 MSA
  • Tot 2km transmissie op enige wijzevezel (SMF) met FEC
  • Werkende gevaltemperatuur: 0 tot 70oC
  • 4x25G elektrointerface (OIF cei-28g-VSR)
  • Maximummachtsconsumptie 3.5W
  • LC duplexschakelaar
  • Volgzame RoHS

 
Parameter

Pakket (Vormfactor) QSFP-100g-CWDM4
(Typische) datasnelheid 25.78 Gbps per CH
Centrumgolflengte 1271,1291,1311.1331nm
Afstand 2KM
Diagnostiek DDM
Zender 4CH DFB
Ontvanger 4CH SPELD
TX outputmacht (dBm) 6.5~+2.5
RX gevoeligheid (dBm) -10
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar LC UPC Duplex


Toepassing

  • De Data Center verbinden onderling
  • 100G Ethernet
  • Infiniband QDR en Ddr verbindt onderling
  • Ondernemingsvoorzien van een netwerk

 2km op Smf-het Type van Lc van de Data Center Optische Zendontvanger Vezel Optische Schakelaar, qsfp 100g cwdm4

De Producten van QSFP28 100G

Product PN Beschrijving Schakelaar
QSFP28-100G-SR4 zendontvanger 100m van 100GBASE SR4 QSFP over OM4 MMF Mpo-12CORE
QSFP28-100G-LR4 zendontvanger 10km van 100GBASE LR4 QSFP over SMF LC UPC
QSFP28-100G-CWDM4 zendontvanger 2km van 100GBASE CWDM4 QSFP over SMF LC UPC
QSFP28-100G-PSM4 de Zendontvanger MPO 500m van 100GBASE PSM4 QSFP over SMF Mpo-12CORE

 

Concurrentievoordeel
1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)