Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenSFP28 zendontvanger

de Zendontvanger van 16gbase SFP+ ER 1550nm 40kmSFP28 voor de Netwerken van SFP-fc16g-ER San

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

de Zendontvanger van 16gbase SFP+ ER 1550nm 40kmSFP28 voor de Netwerken van SFP-fc16g-ER San

China de Zendontvanger van 16gbase SFP+ ER 1550nm 40kmSFP28 voor de Netwerken van SFP-fc16g-ER San leverancier
de Zendontvanger van 16gbase SFP+ ER 1550nm 40kmSFP28 voor de Netwerken van SFP-fc16g-ER San leverancier de Zendontvanger van 16gbase SFP+ ER 1550nm 40kmSFP28 voor de Netwerken van SFP-fc16g-ER San leverancier

Grote Afbeelding :  de Zendontvanger van 16gbase SFP+ ER 1550nm 40kmSFP28 voor de Netwerken van SFP-fc16g-ER San

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 16G SFP+ ER

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10PCS of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke doos.
Levertijd: Verscheept in 1~3 bevestigde dagen na Portugal
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Levering vermogen: 500pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Afstand: 40km smf Datarate: 14.025Gb/s
Golflengte: 1550nm TX macht: -1~+3 dbm
Gevoeligheid: -15dBm Zender: EML-Laser
Hoog licht:

sfp optical module

,

fiber optic transceiver module

16gbase SFP+ ER 1550nm 40km voor de Netwerken van SFP-fc16g-ER San
 

Overzicht
De zendontvangers van 16G SFP+ zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend datasnelheid van 14.025Gbps en 40km transmissieafstand met SMF.
De zendontvanger bestaat uit drie secties: een gekoelde die EML-laserzender, een SPELDfotodiode met een trans-impedantievoorversterker wordt geïntegreerd (TIA) en MCU-controleeenheid. Alle modules stellen klasse I laser tevredenveiligheidsvoorschriften.
De zendontvangers zijn compatibel met Multi-Source Overeenkomst van SFP en sff-8472 digitale diagnostiekfuncties.
 
Eigenschappen

  • Steunen tot 14.025Gbps-bitrate
  • Heet-pluggable SFP+-voetafdruk
  • 1550nm gekoelde EML-laser en SPELDfotodiode, tot 40km voor SMF-transmissie
  • Volgzaam met SFP+ MSA en sff-8472 met duplexlc-vergaarbak
  • Compatibel systeem met RoHS
  • Enige +3.3V-voeding
  • Digitale Kenmerkende Controle in real time
  • Werkende gevaltemperatuur: Norm: 0 aan +70°C

 
Parameter

Pakket (Vormfactor)SFP+ ER
(Typische) datasnelheid14.025 Gb/s
Centrumgolflengte1550nm
Afstand40KM
DiagnostiekDigitale Monitor
ZenderEML-Laser
OntvangerDe detector van de SPELDfoto
TX outputmacht (dBm)-1~+3
RX gevoeligheid (dBm)-15
Lage/Hoge Gevaltemperatuur0°C~70°C
(Typische) voltagelevering3.3v
SchakelaarDuplexlc/upc

 

Toepassing
  • Andere Optische verbindingen
  • 4.25/8.5/14.025G vezelkanaal

de Zendontvanger van 16gbase SFP+ ER 1550nm 40kmSFP28 voor de Netwerken van SFP-fc16g-ER San

Anderen 16G-te kiezen Producten

BeschrijvingProductaantal
de Modules van 16g FC 
SFP-fc16g-SW16G SFP 850NM 300M SW
SFP-fc16g-LW16G SFP 1310NM 10KM LW

 
Concurrentievoordeel
1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket 
5. Houd voorraad, Snelle levering
 

FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.
 
2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.
 
3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.
 
4. Dosis uw modules compatibel aan. (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).
 
5. Wat is uw betalingstermijnen?
Gewoonlijk, hebben wij vooruitbetaling door T/T nodig, steunt de het Westenunie of Cash.Could Ook kredietvoorwaarden zoals NETTO 7DAYS, NET30-DAGEN of COD (rembours) voor oude klanten nadat de krediettoepassing wordt goedgekeurd.
6. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.
 
7. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, met inbegrip van productentekorten, kon .we vrije uitwisseling of terugkeer en terugbetaling goedkeuren.
8. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?
Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)