Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

Compacte Smf 10km Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 TUV van Cwdm/UL-Certificatie

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

Compacte Smf 10km Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 TUV van Cwdm/UL-Certificatie

China Compacte Smf 10km Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 TUV van Cwdm/UL-Certificatie leverancier
Compacte Smf 10km Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 TUV van Cwdm/UL-Certificatie leverancier Compacte Smf 10km Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 TUV van Cwdm/UL-Certificatie leverancier

Grote Afbeelding :  Compacte Smf 10km Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 TUV van Cwdm/UL-Certificatie

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: QSFP - 100G - LR4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke Doos.
Levertijd: Verscheept in 1~3 bevestigde dagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 200pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: 100G QSFP28 LR4 Afstand: 10KM OP SMF
Zender: 4CH gekoelde EML-Laser Ontvanger: 4CH de detectorserie van de SPELDfoto
TX outputmacht: -4.3~+4.5dBm Rxgevoeligheid: -8.6dBm
Hoog licht:

fiber optical transceiver

,

data center transceiver

Compacte Smf 10km Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 van Cwdm 100gbps Qsfp28

 

Overzicht
De module zet 4 ingevoerde kanalen van de elektrogegevens van 25Gbps in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen om en seint hen dan in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 100Gbps simultaan over. Qsfp-100G - die LR4 is een 100Gbps-zendontvangermodule voor optische communicatie toepassingen volgzaam aan 100GBASE-LR4 van de norm van IEEE wordt ontworpen P802.3ba. de module de-multiplexes een optische input van 100Gbps in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen en zet hen dan in 4 outputkanalen van om elektrogegevens.

Eigenschappen

  • Hete pluggable QSFP28 MSA 

  • Volgzaam aan IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4

  • Tot 10km bereik voor SM-VEZEL

  • Enige +3.3V-macht

  • Zender gekoelde EML

  • TOSA-WDM (1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm, 1309.14nm)

  • Ontvangersspeld

  • Maximum machtsconsumptie 4.0W

  • De duplexvergaarbak van LC UPC

  • RoHS-6 volgzaam

 
Parameter

Pakket (Vormfactor) QSFP28-100G-LR4
(Typische) datasnelheid 25.78 Gbps PER CH
Centrumgolflengte 1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm
Afstand 10km op SM-VEZEL
Diagnostiek Digitale Monitor
Zender 4CH gekoelde EML
Ontvanger 4CH SPELD
TX outputmacht (dBm) -4.3~+4.5dbm
RX gevoeligheid (dBm) -8.6dbm
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar Duplexlc UPC


Toepassing

  • 100GBASE-LR4 Ethernet

  • Infiniband QDR en Ddr

  • 100G telecommunicatieverbinding

 

Het opdracht geven van tot Informatie

Artikelnummer

Productomschrijving

QSFP-100Gb-LR4

smf lan-WDM 10Km van 100G QSFP28 100GBASE-LR4

Compacte Smf 10km Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 TUV van Cwdm/UL-Certificatie

Concurrentievoordeel
1. OEM/ODM aangepast etiket
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
5. Houd voorraad, Snelle levering


FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.

2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.

3. Dosis uw modules compatibel aan. (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).

4. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.

5. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?
Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

6. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, met inbegrip van productentekorten, kon .we vrije uitwisseling of terugkeer en terugbetaling goedkeuren.
 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)