Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

De compatibele Zendontvanger van 100g Qsfp28, Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 10km Smf

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

De compatibele Zendontvanger van 100g Qsfp28, Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 10km Smf

China De compatibele Zendontvanger van 100g Qsfp28, Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 10km Smf leverancier
De compatibele Zendontvanger van 100g Qsfp28, Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 10km Smf leverancier De compatibele Zendontvanger van 100g Qsfp28, Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 10km Smf leverancier

Grote Afbeelding :  De compatibele Zendontvanger van 100g Qsfp28, Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 10km Smf

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 100G QSFP28 LR4 10KM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10PCS of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke doos.
Levertijd: Verscheept in 1~3 bevestigde dagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 200pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Golflengte: 1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm Afstand: 10KM OP SMF
Zender: 4CH gekoelde EML-Laser Ontvanger: 4CH de detectorserie van de SPELDfoto
TX outputmacht: -4.3~+4.5dBm Rxgevoeligheid: -8.6dBm
Hoog licht:

fiber optical transceiver

,

data center transceiver

De compatibele Zendontvanger van 100g Qsfp28, Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 10km Smf
 

Overzicht
100G QSFP28 LR4 is een 100Gbps-zendontvangermodule voor optische communicatie toepassingen volgzaam aan 100GBASE-LR4 van de norm die van IEEE wordt ontworpen P802.3ba. De module zet 4 ingevoerde kanalen van de elektrogegevens van 25Gbps in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen om en seint hen dan in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 100Gbps simultaan over. Integendeel aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module een optische input van 100Gbps in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen en zet hen dan in 4 outputkanalen van om elektrogegevens.

De centrale golflengten van de 4 LAN WDM kanalen zijn 1295,56, 1300,05, 1304,58 en 1309,14 die NM als leden van het LAN WDM golflengtenet in IEEE 802.3ba wordt bepaald. De hoge prestaties koelden LAN WDM ea-DFB zenders en de hoge ontvangers van de gevoeligheidsspeld verstrekken superieure prestaties voor de toepassingen van 100Gigabit Ethernet tot 10km verbindingen en volgzaam aan optische interface met IEEE802.3ba-Clausule 88 100GBASE-LR4-vereisten.

Het product wordt ontworpen met vormfactor, optische/elektroverbinding en digitale kenmerkende interface volgens de Multi-Source Overeenkomst (MSA) van QSFP+. Het is ontworpen om de ruwste externe exploitatievoorwaarden met inbegrip van temperatuur, vochtigheid en EMI interferentie te ontmoeten.

Eigenschappen

  • Hete pluggable de vormfactor van QSFP28 MSA

  • Volgzaam aan IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4

  • Tot 10km bereik voor G.652 SMF

  • Enige +3.3V-voeding

  • Werkende gevaltemperatuur: 0~70oC

  • Zender: gekoelde 4x25Gb/s-LAN WDM EML

  • TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)

  • Ontvanger: 4x25Gb/s SPELD ROSA

  • 4x28G elektro Periodieke Interface (cei-28g-VSR)

  • Maximummachtsconsumptie 4.0W

  • Duplexlc-vergaarbak

  • RoHS-6 volgzaam

 
Parameter

Pakket (Vormfactor) QSFP28 LR4
(Typische) datasnelheid 25.78 Gbps/CH
Centrumgolflengte 1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm
Afstand 10km op SMF
Diagnostiek Digitale Monitor
Zender 4CH gekoelde EML-Laser
Ontvanger 4CH de detectorserie van de SPELDfoto
TX outputmacht (dBm) 4.3~+4.5
RX gevoeligheid (dBm) -8.6
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar Duplexlc/upc

 

Toepassing

  • De Verbindingen van 100GBASE-LR4 Ethernet

  • Infiniband QDR en Ddr verbindt onderling

  • Aan de clientzijde 100G-Telecommunicatieverbindingen

 De compatibele Zendontvanger van 100g Qsfp28, Optische Zendontvanger Qsfp 100g Lr4 10km Smf

FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.

2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.

3. Dosis uw modules compatibel aan (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).

4. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.

5. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?
Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

6. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, met inbegrip van productentekorten, kon .we vrije uitwisseling of terugkeer en terugbetaling goedkeuren.
 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)