Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenqsfp optische module

40km QSFP Optische Module voor 40gbase Ethernet en Data Center, 40g Qsfp Er4

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

40km QSFP Optische Module voor 40gbase Ethernet en Data Center, 40g Qsfp Er4

China 40km QSFP Optische Module voor 40gbase Ethernet en Data Center, 40g Qsfp Er4 leverancier
40km QSFP Optische Module voor 40gbase Ethernet en Data Center, 40g Qsfp Er4 leverancier 40km QSFP Optische Module voor 40gbase Ethernet en Data Center, 40g Qsfp Er4 leverancier

Grote Afbeelding :  40km QSFP Optische Module voor 40gbase Ethernet en Data Center, 40g Qsfp Er4

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Qsfp-40g-ER4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10PCS of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke doos.
Levertijd: Verscheept in bevestigde dagen 1 na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100st per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: 40g qsfp ER4 40KM Zender: 4 de ongekoelde DFB Laser van CWDM
Ontvanger: de Serie van de de fotodetector van 4CH APD TX macht: -3.7~+4.5dBm
Rxgevoeligheid: -18dBm Afstand: 40km smf
Hoog licht:

qsfp optical transceiver

,

40g optical module

40km QSFP Optische Module voor 40gbase Ethernet en Data Center, 40g Qsfp Er4

 

Overzicht

40G QSFP ER4 is de optische connectiviteit is gebaseerd op twee schakelaars van SMF LC, één voor Tx en één voor Rx. Tx en Rx elk bestaan uit 4 kanalen van 10GB/s CWDM, de waarvan golflengten in de 1300nm-waaier zijn. De zendontvanger qsfp-ER wordt voor toepassingen ontworpen op de norm van IEEE 802.3ba 40BASE-ER4 van zelfs 40km bereik worden gebaseerd dat.

 

Eigenschappen

  • 40GBASE-ER4 norm
  • QSFP+ volgzaam MSA
  • Volgzaam met de datasnelheden van QDR/DDR Infiniband
  • Tot 11.2Gb/s-datasnelheid per golflengte
  • 4 CWDM-stegenmux/demux ontwerp
  • Tot 40km bereik over standaard enige wijzevezel
  • Werkende gevaltemperatuur 0°C aan +70°C
  • 3.5V voeding
  • Volgzame RoHS 6 (loodvrij)

 

Parameter

Pakket (Vormfactor) QSFP+ er4
(Typische) datasnelheid 10.3 Gbps/CH
Centrumgolflengte 1270/1290/1310/1330nm
Afstand 40km
Diagnostiek Digitale Monitor
Zender 4 de ongekoelde DFB Laser van CWDM
Ontvanger de fotodetector van 4CH APD
TX outputmacht (dBm) 3.7~+4.5
RX gevoeligheid (dBm) -18
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar Duplexlc/upc

 

Toepassing

  • De verbindingen van 40GBASE-ER4 40G Ethernet
  • Infiniband QDR en Ddr verbindt onderling
  • Aan de clientzijde 40G-Telecommunicatieverbindingen

40km QSFP Optische Module voor 40gbase Ethernet en Data Center, 40g Qsfp Er4

de Optische module van 40G QSFP

Punt Nr Datasnelheid Afstand Golflengte Schakelaar Vezeltype
Qsfp-40g-SR4 40G 100M 850nm MTP/MPO MMF
QSFP-40G-ESR4 40G 300M 850nm MTP/MPO MMF
Qsfp-40g-LR4 40G 10km 4CWDM LC/UPC SMF
Qsfp-40g-ER4 40G 40km 4CWDM LC/UPC SMF

 

Concurrentievoordeel
1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Volledig compatibel systeem (HP/Extreme/Juniper/H3C…)
3. OEM/ODM aangepast etiket
4. Houd voorraad, Snelle levering

 

FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.

2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.

3. Dosis uw modules compatibel aan (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).

4. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.

5. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?
Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.
 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)