Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

Qsfp28100gbase Module 25km de Optische Zendontvanger van Smf Lite

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

Qsfp28100gbase Module 25km de Optische Zendontvanger van Smf Lite

China Qsfp28100gbase Module 25km de Optische Zendontvanger van Smf Lite leverancier
Qsfp28100gbase Module 25km de Optische Zendontvanger van Smf Lite leverancier Qsfp28100gbase Module 25km de Optische Zendontvanger van Smf Lite leverancier

Grote Afbeelding :  Qsfp28100gbase Module 25km de Optische Zendontvanger van Smf Lite

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 100G QSFP28 ER4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10PCS of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke doos.
Levertijd: Verscheept in 1~3 bevestigde dagen na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 200pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Golflengte: 1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm Afstand: tot 25km verbindingen zonder FEC
Zender: gekoelde 4x25Gb/s-LAN WDM EML TOSA Ontvanger: 4x25Gb/s APD ROSA
Temperatuur: 0°C~70°C Schakelaar: Duplexlc/upc
Hoog licht:

fiber optical transceiver

,

data center transceiver

Qsfp28100gbase Module 25km de Optische Zendontvanger van Smf Lite 

 

Overzicht
Dit die product is een 100Gb/s-zendontvangermodule voor optische communicatie toepassingen volgzaam volgens de norm van 100GBASE-ER4 wordt ontworpen Lite. De module zet 4 ingevoerde kanalen van de elektrogegevens van 25Gb/s in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen om en seint hen dan in één enkel kanaal voor de optische transmissie van 100Gb/s simultaan over. Integendeel aan de ontvangerskant, de-multiplexes de module een optische input van 100Gb/s in 4 kanalen van LAN WDM optische signalen en zet hen dan in 4 outputkanalen van om elektrogegevens.

Eigenschappen

  • Hete pluggable de vormfactor van QSFP28 MSA
  • Volgzaam aan IEEE 802.3ba 100GBASE-ER4
  • Tot 25km bereik voor G.652 SMF zonder FEC
  • Enige +3.3V-voeding
  • Werkende gevaltemperatuur: 0~70oC
  • Zender: gekoelde 4x25Gb/s-LAN WDM EML TOSA (1295,56, 1300,05, 1304,58, 1309.14nm)
  • Ontvanger: 4x25Gb/s APD ROSA
  • 4x28G elektro Periodieke Interface (cei-28g-VSR)
  • Maximummachtsconsumptie 4.5W
  • Duplexlc-vergaarbak
  • RoHS-6 volgzaam

 
Parameter

Pakket (Vormfactor) QSFP28 ER4
(Typische) datasnelheid 25.78 Gbps/CH
Centrumgolflengte 1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm
Afstand 25km op SMF
Diagnostiek Digitale Monitor
Zender 4CH gekoelde EML-Laser
Ontvanger 4CH APD
TX outputmacht (dBm) 3~+5.2
RX gevoeligheid (dBm) -13.8
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar Duplexlc/upc


 

Toepassing

  • De Verbindingen van 100GBASE-ER4 Ethernet
  • Infiniband QDR en Ddr verbindt onderling
  • Aan de clientzijde 100G-Telecommunicatieverbindingen

 Qsfp28100gbase Module 25km de Optische Zendontvanger van Smf Lite
het Product van 100G QSFP28 ER4

PN Beschrijving
QSFP28-100G-ER4 zendontvanger van 100GBASE ER4 QSFP28 25km (zonder FEC) of 30km (met FEC) over SMF

 

 
 
 

 

FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.

2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.

3. Dosis uw modules compatibel aan (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).

4. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.

5. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?
Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

6. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, met inbegrip van productentekorten, kon .we vrije uitwisseling of terugkeer en terugbetaling goedkeuren.
 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)