Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende Zendontvanger van 100G QSFP28

25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center

China 25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center leverancier
25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center leverancier 25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center leverancier

Grote Afbeelding :  25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: QSFP - 100G - SR4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of de Plastic dienbladen van 20PCS; 1PC onafhankelijke Doos.
Levertijd: Verscheept in bevestigde dagen 1 na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 200pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: 100G QSFP28 SR4 Datarate: 25.78 Gbps/CH
Diagnostiek: Digitale Monitor Zender: de Serielaser van 4CH VCSEL
Ontvanger: 4CH de detectorserie van de SPELDfoto Schakelaar: MTP/MPO MMF zonder SPELD
Hoog licht:

qsfp28 module

,

fiber optical transceiver

25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center

 

Overzicht
100G QSFP28 SR4 is parallelle 100Gb/s-Vierling Kleine een vorm-Factor Pluggable (QSFP28) optische module. Het verstrekt verhoogde havendichtheid en totale systeemkostenbesparingen. De QSFP28-full-duplex optische module biedt onafhankelijke 4 aan overbrengt en ontvangt kanalen, elk geschikt voor 25Gb/s-verrichting voor een geaggregeerde gegevenstarief van 100Gb/s op 100 meters van multi-mode vezel van OM4. Een kabel van het optische vezellint met een MTP/MPO-schakelaar kan in de QSFP28-modulevergaarbak worden gestopt.

 

Eigenschappen

  • 4 onafhankelijke full-duplexkanalen

  • Tot 28Gb/s-datasnelheid per kanaal

  • QSFP28 volgzaam MSA

  • Tot 100m OM4 MMF transmissie

  • Werkende gevaltemperatuur: 0 aan 70OC

  • Enige 3.3V-voeding

  • Maximummachtsconsumptie 3.5W

  • MTP/MPO optische schakelaar

  • RoHS-6 volgzaam


Parameter

Pakket (Vormfactor) 100g QSFP28 SR4 100m
(Typische) datasnelheid 25 Gbps/CH
Centrumgolflengte 850nm
Afstand 100m op OM4 MMF
Diagnostiek DDMI
Zender 4CH VCSEL
Ontvanger 4CH SPELD
TX outputmacht (dBm) -8.4~+2.4dbm
RX gevoeligheid (dBm) -9.2dbm
Lage/Hoge Gevaltemperatuur 0°C~70°C
(Typische) voltagelevering 3.3v
Schakelaar Het wijfje van MTP/MPO MMF

 

Toepassing

  • Te rekken rek

  • Data Center

  • Infiniband QDR, Ddr en STR

  • 100G Ethernet

 25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center

100% verenigbaarheid vóór uit Verscheept wordt getest die!
25.78 Zendontvanger 100m van Gbps/CH 100g Qsfp28 op Om4 voor Ethernet en Data Center

 

 

FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.

2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.

3. Dosis uw modules compatibel aan (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).
 

4. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.
 

5. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?
Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

 

6. Kon ik de terugkeren producten als er een kwaliteitsprobleem is?
Ja, als er een kwaliteitsprobleem is gebeur, met inbegrip van productentekorten, kon .we vrije uitwisseling of terugkeer en terugbetaling goedkeuren.

 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)