Huis
producten
over ons
fabriek tocht
Kwaliteitscontrole
contact met ons op
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten100G QSFP28 DAC

100gbase Qsfp28 aan de Actieve Optische Kabel van 25g Qsfp28 voor Data Center en Ethernet

Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
Van goede kwaliteit xfp optische zendontvanger voor verkoop
We zijn zo blij om samen te werken met u voor een lange tijd. Uw goede service maakt me tevreden! Ik denk dat je veel klanten hebben dezelfde opmerkingen.

—— John Asher

Heel wat leveranciers in China hebben gevonden, definitief verkies ik Sourcelight om me van de zendontvangers te voorzien. De redenen zijn kwaliteit en daarna geen zorg voor

—— Heshanek

Samen meer dan 5 zeer professionele jaar hebben samengewerkt, al goed van de productenwerken in ons materiaal.

—— Troy Vargas

Verstrek producten, maar ook geeft heel wat professionele systeemoplossingen en adviezen, een prettige samenwerking en de goede verkoper, zal contact houden!

—— Patrimble

Ik ben online Chatten Nu

100gbase Qsfp28 aan de Actieve Optische Kabel van 25g Qsfp28 voor Data Center en Ethernet

China 100gbase Qsfp28 aan de Actieve Optische Kabel van 25g Qsfp28 voor Data Center en Ethernet leverancier
100gbase Qsfp28 aan de Actieve Optische Kabel van 25g Qsfp28 voor Data Center en Ethernet leverancier 100gbase Qsfp28 aan de Actieve Optische Kabel van 25g Qsfp28 voor Data Center en Ethernet leverancier

Grote Afbeelding :  100gbase Qsfp28 aan de Actieve Optische Kabel van 25g Qsfp28 voor Data Center en Ethernet

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Sourcelight or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: QSFP28 AAN SFP28 AOC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 1pc onafhankelijke verpakking.
Levertijd: Verscheept in bevestigde dagen 1 na Portugal
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 200pcs per week
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: QSFP28 AAN SFP28 AOC Zender: 4CH VCSEL-laser
Ontvanger: 4CH de detector van de SPELDfoto TX outputmacht: -8.4~+2.4dBm
Rxgevoeligheid: -5.2dBm Schakelaar: QSFP28 AAN SFP28
Hoog licht:

qsfp28 dac cable

,

qsfp28 active optical cable

100gbase Qsfp28 aan de Actieve Optische Kabel van 25g Qsfp28 voor Data Center en Ethernet

 

Overzicht
Sourcelight QSFP28 aan de doorbraak van 4x SFP28 de Actieve Optische Kabel voor typische toepassingen, gebruikers deze splitsers Actieve Optische kabel tussen een beschikbare QSFP28-haven kan installeren op hun 100Gbps geschatte schakelaar en tot vier stroomopwaartse 25GbE-SFP28 voeden liet schakelaars toe. Elke QSFP28-SFP28-splitsers Actieve Optische kabel kenmerkt één enkele QSFP28-schakelaar (sff-8436) geschat voor 100Gbps op één eind en (4) SFP28-schakelaars (sff-8431), elk geschat voor 25Gb/s, op andere.

Eigenschappen

  • 4 de zendontvangermodules van de kanalenfull-duplex
  • Steunen100gbps totale datasnelheid
  • Transmissiedatasnelheid tot 28.05Gbps per kanaal
  • 4 kanalen850nm VCSEL serie
  • de serie van de de fotodetector van de 4 kanalenspeld
  • Lage machtsconsumptie <3>
  • Hete Pluggable QSFP-vormfactor
  • Maximumverbindingslengte van 70m op Multimode Vezel van OM3 (MMF) en 100m op OM4 MMF
  • Enige MPO-schakelaarvergaarbak
  • Ingebouwde digitale kenmerkende functies

 

Parameter

Parameter Beschrijving
De Factor van de modulevorm QSFP28 (Steunen SFF8436)
Datasnelheid, Elke steeg 25.78125Gbps
BER <10>-12
Werkende Gevaltemperatuur 0 aan + 70ºC
Opslagtemperatuur -20 aan + 85ºC
Leveringsvoltage 3.3V
Leveringsstroom Typische 560mA
Machtsdissipatie <2>
De Serie van de beheersinterface I2 C (Steunen SFF8436)

 

Toepassing
  • IEEE 802.3bm 100GBASE SR4
  • Infiniband EDR
  • 128G Fibre Channel
  • 4x28Gb/s Multimode OTN

100gbase Qsfp28 aan de Actieve Optische Kabel van 25g Qsfp28 voor Data Center en Ethernet

Concurrentievoordeel
1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

FAQ (Veelgestelde vragen)
1. Kan ik een steekproeforde hebben? Wat is uw MOQ?
Ja, stemmen in wij steekproef met orde om kwaliteit te testen en te controleren. De gemengde steekproeven zijn aanvaardbaar, hebben wij geen MOQ, is 1 steekproef beschikbaar.
 
2. Wat is de levertijd?
Voor gebruikelijke producten, houden wij voorraad, konden 1~3 dagen na de grote hoeveelheid van PO.For en speciale producten verschepen, alstublieft levertijd met onze verkoop controleren.
 
3. Hoe verscheept u de goederen en hoe lang duurt het aankomt?
Wij verschepen gewoonlijk door DHL, UPS, Fedex of TNT. Het vergt gewoonlijk 3-5 dagen om aan te komen.
 
4. Dosis uw modules compatibel aan. (HP/Extreme/Juniper, ect)
Ja, coderen wij de optische compatibele zendontvangers (HP/Extreme/Juniper).
 
5. Wat is uw betalingstermijnen?
Gewoonlijk, hebben wij vooruitbetaling door T/T nodig, steunt de het Westenunie of Cash.Could Ook kredietvoorwaarden zoals NETTO 7DAYS, NET30-DAGEN of COD (rembours) voor oude klanten nadat de krediettoepassing wordt goedgekeurd.

 

6. Wat uw garantietijd is
Wij beloven 3 jaar garantie voor alle die producten van ons worden verscheept.
 

Contactgegevens
Sourcelight Technology Limited

Contactpersoon: sales

Tel.: +86-0755-81481986

Fax: 86-755-83612503

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)